تور مالزی

تاریخ خروج

۱۲ اردیبهشت - ۰۸ مهر

بازدید

712

حداکثر ظرفیت

10

مالزی

بیمه
همه نوشیدنی ها
ناهار در رستوران
بلیط تمام موزه ها
تور لیدر
بیمه سفر

مقدمه ای بر تور

سفر به مالزی

کشور مالزی

مالزی کشوری در آسیای جنوب شرقی که شامل قسمت هایی جزیره مالایا و جزیره بورنئو را نیز در بر دارد. جنگل ها و سواحل زیادی را در مالزی شاهد خواهید بود. پایتخت کشور مالزی کوالالامپور است که مقصد بیشتریت توریست ها به کشور مالزی می باشد. مناطق خرید شلوغی مانند Bukit Bintang و آسمان خراش ها مانند برج های دوچرخه پتروناس 451 متری از معروفترین تجارب در سفر به مالزی محسوب میشود. شهرهای زیاد، آشپزی های متنوع، سواحل زیبا، جزیره های رویایی و پارک های ملی با جنگل های پر از حیات وحش را در سفر به مالزی شاهد خواهید بود.

کوالالامپور

پایتخت کشور مالزی و مقصد اول توریست ها کوالالامپور میباشد. شهری با دو نوع معماری متفاوت از برج هایی که آسمان را خراشیدند تا ساختمان های سنتی و مذهبی را در سفر به شهر مالزی شاهد خواهید بود. این شهر در کنار معماری معروف خود بازاری مناسب را در زمینه پوشاک و لوازم برقی نیز برای گردشگران مهیا نموده است.

بازدید از برج های PETRONAS

برج های دو قلو کوالالامپور یا همان برج های PETRONAS زمانی بلندترین برج منطقه بودند و هم اکنون نیز به عنوان بلندترین برجهای دو قلو در جهان معرفی میشوند. این برج ها به وسیله یک پله هوایی به یکدیگر متصل شده اند.

پارک ملی عبدالرحمان

بازدید از مجموعه پنج جزیره که به عنوان پارک ملی عبدالرحمان شناخته میشود. جزیره هایی وشیده شده از درختان کهن و لبالب ساحل های زیبا. در این پارک استفاده از انواع تفریحات آبی را در سفر به مالزی تجربه خواهید نمود. جنگل ها، پارک ها و سواح زیادی را در سفر به مالزی تجربه خواهید مرد.

بازدید از شهر چینی ها

قریبا مثل تمامی پایتخت‌های دیگر در شهر کوالالامپور نیز شهر چینی‌‌ها وجود دارد. Chinatown در خیابان Petaling در شهر کوالالامپور واقع شده است. این منتاق همیشه زنده و برنامه‌های شاد میزبان مسافران است.

ویزا مالزی

برای مسافران ایرانی که با پاسپورت کشور ایران به مالزی سفر میکنند در فرودگاه مقصد ویزا 14 روز به آنها ارائه میگردد. البته باید توجه داشته باشید که پاسپورت شما بیش از 6 ماه اعتبار داشته باشد.هتل ها در مالزی خدمات هتل در کشور مالزی و شهر کوالالامپور متفاوت میباشد. کمترین خدمات هتل ها در مالزی شامل اتاق به همراه صبحانه می باشد. این خدمات نسبت به هر هتل متفاوت بوده و تا سقف U-ALL ارتقا میابد.چند توصیه و پیشنهاد برای سفر به مالزی اگر از مغازه های کنار خیابان یا بازارهای شبانه خرید می کنید، می توانید از مهارت های چانه زنی خود خوب استفاده کنید. برای پرداخت در فروشگاه ها میتوان از کارت اعتباری استفاده نمود اما در بازار های شبانه حتما پول نقد همراه داشته باشید سعی کنید از ترانسفر های تور یا هتل استفاده کنید. تاکسی های کوالالامپور نام خوشی زا در اخلاق و انصاف به دوش نمیکشند.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور مالزی 0 تومان 0 تومان 10 ۱۲ اردیبهشت ~ ۰۸ مهر

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

امکانات اضافه

لطفا امکانات اضافی که شما دوست داشتید تور شامل آنها شود را با استفاده از کنترلر زیر انتخاب نمایید.

مورد قیمت به ازای هر فرد تعداد
رستوران
50 تومان خیر
صبحانه
100 تومان بلی1

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
امکانات اضافه 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

راهنما تور خود را بشناسید

ما اینجا هستیم تا در مورد ایده بزرگ بعدی خود چت کنید.

  • 07:00-16:00 شنبه تا پنجشنبه.
  • 07:00-13:00 جمعه (مرکزی ایالات متحده) تلفن رایگان یا با اسکایپ.
در غیر این صورت، به ما ایمیل در هر زمان. به طور متوسط ما ارائه نقل قول ظرف 6 ساعت در طول ساعات اداری و روز بعد در ساعات کسب و کار است. سفرهای خصوصی هدایت شما اجازه می دهد برای کنترل تمام جزئیات سفر خود را - زمان خروج، امکانات رفاهی، شب اضافی، فعالیت های فوق، تجربه فوق العاده - آنچه شما می خواهید و چگونه شما آن را می خواهم.

پیتر ویلسون

مدیر حسابداری

Contact Skype

peter.wilson

Phone

+1 (324) 317-8887

Email

peter.wilson@gmail.com